GELECEK BÜLTENİ 8

Gelecek Akademisi Güz Dönemine Hazır…
Geleceğin Bilimi’nde eğitim gemisini yürüten Gelecek Akademisi ekibi, birbirinden harika atölyeleri ile 3. dönemine hazır. Sitede yer alan atölyelerin 3. dönemi bu güz başlayacak. Takım kaptanlarının ve mentörlerin belirlendiği atölyeler Gelecek Akademisi sitesinde yerini aldı. Yol haritalarını ve hareket planlamalarını yapan ekipler, güz  dönemine girişle beraber aktif olacaklar. Sende sana hitap eden atölyelere göz atmak için buradan siteye giriş yapabilirsin.

 
 

Gelecek Medya Çalışıyor…
Her geçen gün ‘Bu gün medyada daha ne yapabiliriz?’ sorusunun soran ekip, Gelecek Medya bünyesinde kurulan ofisleri ile Geleceğin Bilimi’nin gür sesi olmaya devam ediyor. Site düzenlemeleri, sosyal medya atakları, kısa film hamlesi ile geleceğe dair nice projeler için çalışmaya devam ediyor.

 
 

Geleceğin Bilimi 2017-2018 Planlama Kampı
19 Ağustos’ta Medipol Üniversitesi Kuzey Kuzey Kmapüs’te başlayan kamp Gelecekcileri biraraya getirdi. Oryantasyon oturumu ile başlayan kamp toplantı ve seminerlerle devam etti. Oldukça verimli geçeceğe benzeyen kampın ilk iki gününde ekiplerin hem kendi içinde hem birbiri ile kurduğu iletişimin meyvelerini toplamak çok yakın!

 
 

Yaz Akademileri İçin Durmak Yok Yola Devam
Türkiye’nin 81 iline de ulaşmayı hedefleyen Geleceğin Bilimi, bulunduğu illerde çalışmalar yapmaya devam ediyor . Sende bulunduğun ilde senin gibi gelecek düşleri olan arkadaşlarınla tanışabilir ve birlikte birşeyler yapabilirsin. Unutmadan, gelecek onun için çalışanlarındır.

 
 

Nerede Gelecek Orada Hareket…
Diyarbakır, Bursa ve Karabük’te var bir hareketlenmeler. Tabi ki bunlar Gelecek Hareketleri… Geleceğin Bilimi’ni 81 ilin 81’inede ulaştırmaya çalışan ekip için yeni iller; yeni insanlar, yeni hayaller, yeni gelecek faaliyetleri demek. Ve bu faaliyetlerden yeni bir Gelecek Hareketi doğacak. Bu doğan güneşin tüm Geleceğin Bilimi ile birlikte Türkiye’yi aydınlatması temennisiyle.

 
 

Gelecek Muhafızları Merzifon’da…
Merzifon’daki 6-12 yaş arası Gelecekcilerle Geleceğin Bilimi zenginleşmeye devam ediyor. Muhafızların ilgi ve yeteneklerine göre hazırlanacak olan projelerin detayı çok yakında tüm Geleceğin Bilimi sosyal medya hesaplarından paylaşılacaktır.