GELECEK BÜLTENİ 17

Kendi Şehrinin Geleceği ol…
Geleceğin Bilimi sınır tanımıyor. Şimdi hareket zamanı!
Farklı ilgi alanlarında gençlerin bir arada olduğu bu platformda sen de geleceğe yön vermek istiyor ve “Mesafeler engel tanımaz” diyorsan Geleceğin Bilimi çatısı altında kendi şehrinde atölyeler kurmaya başlayabilirsin
Geleceğin bilimi bu yolda her zaman yanında olmaya hazır.

 

Pilot Ekipler Eğitimde…
Bilgilerini tazelemeye ve öğrenmeye aç Geleceğin Bilimi pilot ekipleri çalışmaları tam gaz devam ediyor.
Akademi danışmanlarımızdan Saddam Tanrıverdi’nin sunumuyla “Agile eğitimi” tamamlandı.

 

 

Neurogene Atölyesi Birarada…
Şimdilerde üçüncüsüne hazırlanan Neurogone Atölyesi ikinci toplantısını gerçekleştirdi. Evrimsel süreçte rüyalar nasıl gelişti, uyku düzeni ile Genetik arasında ilişki var mıdır? gibi belli başlı problemler eli alınıp çözümler arandı.

 

 

Beslenme Atölyesi Harekette…
“Geleceğe giden yol mideden geçer” diyen Besleme Atölyesi gönüllüleri tarafından düzenlenen toplantıda günümüz besin problemleri ve doğru bildiğimiz yanlışlar üzerine çalışıldı. Bir sonraki dolu dolu geçecek toplantımızda seni de bekliyoruz yeriniz hazır. Gelecekle kalın.

 

 

Gelecek Akademisi Çalıştayı…
Geçen her saati geleceğin lehine çevirmek için çalışan gelecek akademisi üyeleri çalıştayda..
Birbirinden azimli geleceğin gönüllüleri bir araya geldi. Gelecek akademesi bugüne kadar yaptıkları çalışmalarına yenilerini ekleyerek doğru kararlarla ilerlemeyi hedefliyor. Gelecek Akademisinin bunları hedeflerken senin fikirlerine de ihtiyacı var. Farklı dalları aynı gövdede birleştirmek için bende varım diyorsanız geleceğin kapısı sizin için sonuna kadar açık.