GELECEK BÜLTENİ 16

Sosyal Farkındalık Atölyesi Çalışmalarını Sürdürüyor
Geleceğin Bilimi Sosyal Farkındalık Atölyesi Karabük Üniversitesi’nde Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında farkındalık oluşturmak adına bir etkinlik düzenledi. Sosyal medyada #maskenitakkbü tag’iyle kendine yer edindi.

 
 

Geleceğin Bilimi Demlenmeye Devam Ediyor
Ankara Biyomekatronik Atölyesi demlenme toplantısını gerçekleştirdi. Geleceğin biyomekatronisi Ankaralı gönüllüler tarafından yorumlanmaya başladı. Dönem boyunca atölyede neler olup bitecek, ne gibi çıktılar sunulacak? Bunların planlamasının yapıldığı demlenme toplantısının bir diğerini de Konya İlaç Geliştirme Atölyesi düzenledi. Konyalı gönüllüler tıbbî gelişim ve değişimleri ele alacakları atölyelerindeler. Dönem içinde faaliyetleri ile geleceğe umut olmaya devam edecekler.

 

Geleceğe Dön!
Geleceğe Dönüş ekibi için başvurular başladı! Sen de bu ekipte yerini almak istiyorsan linke tıklaman yeterli. Ayrıca Geleceğe Dönüş ekibini daha iyi tanıyabilmek için 18 Kasım’da düzenlenecek olan Geleceğe Dönüş Çalıştay’ına katılabilirsin. Çalıştayda neler olacak? Ekibin faaliyetlerinin değerlendirilmesi, iyileştirilmesi ve diğer fonksiyonel ekiplerle olan bağlantıları ele alınacak!

 

Gelecek Hareketi Çalıştayı
Geleceğin Bilimi’nin her il, ilçe hatta sokağa inmesi adına Geleceğin Bilimi gönüllüleri çalışmalarına devam ediyor. Geleceğin Bilimi ekiplerinden biri olan Gelecek Hareketi ekibi bu sesi her yerde duyurmanın peşinde! Ekibin faaliyetlerinin iyileştirilmesi, diğer ekipleri olan işbirliğinin düzenlemesi adına bir çalıştay düzenlendi. Geleceğin Bilimi büyümeye ve etkisini arttırmaya her an her dakika devam ediyor… Gelecekte hep birlikte!