GELECEK BÜLTENİ 15

An İtibariyle Tüm Atölyeler Aktiftir!
Medipol Üniversitesi Kavacık Güney Kampüste Gelecek Akademisi açılış töreni düzenlendi. 3., 4., ve 5. bölgedeki atölyelerin açılış töreni ile takım kaptanları, danışmanlar, Geleceğin Bilimi üyeleri ve en yeni üyeleri biraraya geldi.

 

 

Karabük’te Gelecek Kahvaltısı
Karabük Gelecek Hareketi üyeleri, Gelecek Akademisi’nin şehirlerindeki işleyişlerini istişare etmek adına bir organizasyon gerçekleştirdiler. Düzenledikleri kahvaltı organizasyonu ile biraraya gelen ekip toplantılarını daha keyifli hale getirdi.

 

 

Tanışma Çayı Demlendi
Medipol Üniversitesi Kavacık Güney Kampüste gerçekleşen etkinlikle yeni üyeler, ekipler, atölyeler biraraya gelerek tanışma, kaynaşma fırsatı buldu. Fonksiyonel birimlerin tanıtıldığı etkinlikte gönüllerin gelecek görüşleri ele alındı.

 

 

GGM = Global Gelecek Meclisi
Geleceğin Bilimi dünyanın ortak geleceğine ve de gençliğine hitap etmeye devam ediyor! Bu kapsamda uluslararası bir ağ ile, geleceğin gençlerin elinde nasıl şekillendiği konuşuluyor. Farklı ülkelerden, farklı etnik kökenlerden, farklı din ve dilden gençler bilim adına birarada olduğu sürece o gelecek pek yakında gelecek!

 

 

Atölyelerde Neler Oluyor?
Sinirbilim, Şarkiyat, Neurogene, Sağlıklı Yaşam, Psikososyal Bilinçlendirme ve Siyasal Teori atölyeleri ve çok daha fazlası çalışmaya, araştırmaya devam ediyor. Kendi alanlarına umut olmaya devam eden gençler, lisans düzeyinde kendisi ile benzer gaye ve heyecanı taşıyan arkadaşları ile Gelecek Akademisine güç veriyor.