GELECEK BÜLTENİ 13

İstanbul 2. Bölge Akademi Açılış Töreni’nde!
İstanbul 2. bölge üyeleri 8 Ekim’de Güzeltepe Gençlik Merkezi’nde Akademi Açılış Töreni’ni gerçekleştirdi. Tören, Eyüp Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Turan Koçer’in konuşmaları ile başladı. Sayın Turan Koçer, gençlerin üretmesi gerektiğini ve üretim aşamasında sürekli çalışmaları ve çalışmalarının karşılığını alabilmek için de sonuna kadar çaba göstermeleri gerektiğine değindi. Sonrasında Geleceğin Bilimi’nin alt birimleri tanıtıldı ve atölye danışmanlarına gösterdikleri faaliyetlerden dolayı sertifikaları takdim edildi. Her atölyenin kendi yol haritasını çizdiği demlenme toplantıları yapıldı. Geleceğin Bilimi ailesi yeni döneme artık hazır!
 

Forum Ekibi Çalışmalarına Başladı!
Geleceğin Bilimi Forum Ekibi yeni dönemde ilk toplantılarını gerçekleştirdi. Toplantıda ülkenin geleceğine yöne verecek olan gençlere daha fazla fayda sağlaması düşünülen forumun detayları planlandı. Bilgi ve yenilik dolu bir forum sizleri bekliyor!

 
 

Siyasal Teori Atölyesi Yeni Döneme Hazır!
Siyasal Teori Atölyesi üyeleri 2017-2018 döneminin ilk demlenme toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda demlenmenin yanı sıra kısa bir gündem değerlendirmesi de yapıldı.
 
 

Global Gelecek Takımı Çalışıyor!
Global gelecek takımı üyeleri yeni dönemde ilk toplantılarını gerçekleştirdi. Yeni dönemde takıma katılan yeni arkadaşlarla tanışmalarının yanısıra yaz döneminde yapılan planlama kampında çizdikleri yol haritası gözden geçirildi. Siz de Gelecek meclisi çalışmalarında bulunmak isterseniz linkten başvurunuzu yapabilirsiniz.
 
 

Konya Gelecek Akademisi Güz Dönemine Hazır!
Konya Gelecek Akademisi güz dönemi çalışmaları 7 Ekim’de Konya Gençlik Merkezi’nde atölyeleri bir araya getirerek güzel işlere adım atılacak olan projelerin yol haritalarını çıkardı ve açılış etkinliğini gerçekleştirildi.
 
 

Diyarbakır Atölyeleri Toplantıda!
Diyarbakır Kentsel Dönüşüm Atölyesi üyeleri 5 Ekim’de bir araya geldi. Toplantıda üyeler birbiriyle tanışıp kaynaştı, ardından atölye içi görev dağılımı gerçekleştirildi.