GELECEK BÜLTENİ 12

Diyarbakır geleceğe stressiz giriyor…
Diyarbakırlı gençler stresli yaşamın geleceğe verdiği zararın farkına vardı. Diyarbakır Sağlıklı Yaşam atölyesi üyeleri stresin neden olduğu yaraları sarmak için “stres yöntemi” etkinliğiyle bir araya geldiler. Stresin dermanını Geleceğin Bilimi gönüllülerinin bulabilir mi dersiniz? Cevabı Diyarbakır Sağlıklı Yaşam atölyesinde!

 
 

Karabük Demlenip Gelecek…
Geleceğe her gün bir adım daha yaklaştığımız günlerde Karabük’ten haberler var. Gelecek Akademisi’nde bu dönem neler yapabiliriz sorusuna cevap bulmak adına biraraya geldi. Çayın demlisi gençliğin geleceklisi diyor, yeni dönemde başarılar diliyoruz.

 
 

Atölyelere doymuyoruz…
Geçmişin tecrübeleriyle geleceğe yön verecek “Mimari Düşünürler Atölyesi”, teknolojinin kullanım kılavuzluğunu yapmayı hedefleyen “3D Teknolojileri Atölyesi” artık aramızda. Sende kendine en yakın atölyeyi seçip Geleceğin Bilimi ailesine katılmaya ne dersin?

 
 

Tebessüm Çetesi…
Vatanını terk etmek zorunda kalan Suriye’li çocuklara Geleceğin Bilimi kucak açıyor. 6-14 yaş aralıklarındaki miniklere okul derslerinde ve Türkçe eğitiminde gönüllülerden tam destek!
Dünyanın çocuklarını, etnik köken farketmeksizin geleceğe hazırlayan Tebessüm Çetesi ekibini tebrik ediyoruz