GELECEK BÜLTENİ 11

Konya Geleceğe Sıkı Hazırlanıyor…
Geleceğin Bilimi’nin Konya’daki gönüllüleri geçtiğimiz günlerde Konya Gençlik Merkezi’nde biraraya geldi. Bu birliktelik yine, yeniden geleceğe ışık tutan cinsten bir birliktelikti. Kıvılcım Anı adlı kitabı okuyup değerlendirdi üyeler. Gelecek için geleceği okudular az çok. Yazı bitirmeye ramak kala her anı, her fırsatı verimli geçirmeye çalışan ekibi gayretlerinden ötürü kutluyoruz.
 
 

Söz Uçar, Yazı Kaybolur, Sesler Podcast Ofisinde!
Gelecek Akademisi çatısı altında kurulan bütün atölyeler artık kayıt altında. Önceden de kayıt altındaydı ama bu seferki bambaşka! Atölyeler gerçekleştirdikleri toplantıları ses kaydı alarak Podcast’e yükleyecek. Diyelim ki atölyene gelemedin ya da geldin not almadın veya aldın kaybettin artık her şey Podcast’te! Senin erişimine açık halde seni bekliyor olacak. Bu yenilikle beraber akademideki atölyelere daha rahat ulaşabileceksin. Yeni döneminde Gelecek Akademisi’nin her şehirde hatta birçok ülkede hemen her hafta etkinlik gerçekleştiren atölyeler kurmasını temenni ediyoruz.

 

Geleceğe ve Gençliğe Mentör Olmaya Ne Dersin?
Geleceğe Dönüş ekibinde yer almaya ne dersin? Liseli arkadaşlarımıza mentörlük etmek kulağa nasıl geliyor? Onlara yeni ufuklar açmak, hayallerine destek olmak şahane olmaz mı? Lisans alanında yaptığın çalışmalara lise düzeyindeki öğrencilerin etkilenmesinden mutlu olacaksan buradan form doldurabilirsin. Zirvelerde onlara mentörlük ederek yönlendirebilir, bir şeyler öğretebilir ve hatta birlikte bir şeyler öğrenebilirsiniz…

 
 

Bursa Gelecek Hareketi İçin Planlanma Zamanı
Demlenme toplantısını gerçekleştiren ekip yeni dönem, yeni yıl için yeni kararlar aldı. Gelecek Bursa’ya nasıl gelecek sorusuna cevap aradılar. Alınan yeni kararların Geleceğin Bilimi adına doğru adımlara dönüşmesini, Bursa’dan daha çok iyi haberlerin gelmesi umuduyla! Gelecekte kalın!

 
 

Gelecek Medya’dan Yeni Taktikler…
Konferanstakibi.com nedir diye sorarsanız gerçekleşen her tür konuda konferansların duyurusunu yapan bir site. konferanstakibi.com’da artık tüm gelecek etkinliklerini görebileceksiniz. Duyuru bülteninde yer alacak etkinlikler Geleceğin Bilimi’nin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacağa benziyor.
Gelecek Medya ekibi ayrıca İstanbul Gençlik Meclisinde gerçekleşen Medyada Algı Yönetimi adlı konferansa katılım sağladı. Konferans öncesi ve sonrası küçük toplantılar ile markalaşma, bülten, prodüksiyon ofislerinin durumları konuşuldu. Gelecek Medya Geleceğin Bilimi’nin sesi olmaya devam ediyor.