GELECEK BÜLTENİ 10

Geleceğin Bilimi’nin Eğitim Gemisi Gelecek Akademisi 3. Dönem İçin Limandan Ayrılmaya hazırlanıyor!
Yaz tatili boyunca Yaz Akademileri kapsamında çalışmaya devam ettiler. Şimdi ekipte 3. dönem heyecanı hissediliyor. İstanbul’un 5 bölgesinde, Türkiye’nin bellli illerinde hatta yurt dışında bazı ülkelerde… Biraz daha büyük düşürsek sen neredeysen orada olmaya hazırlanıyorlar. 3 kurucu üyen varsa dilediğin akademik konuda sende bulunduğun konumda atölyeni kurabilirsin. Bunun için buradan linke tıklaman yeterli. Eğer olduğun yerde hangi atölyeler var bunu öğrenmek istiyorsan o zaman buradaki linke tıklaman gerekecek. Yani sen neredeysen Gelecek orada, Akademi peşinde olacak.

 

Gelecek Medya İçin Röportaj Vakti
Gelecek Medya ekibi GBF’17 röportajlarını youtube hesabına yüklemeye son gaz devam  ediyor. Son olarak Belma Uysal röportajını eklediler. ASFA eğitim kurumlarının genel müdürü olan Belma Hanımla eğitimi, geleceği ve eğitimin geleceği hakkında hoş bir sohbet gerçekleştirildi. Youtube hesabından Belma Uysal röportajına ve daha ulaşmak için link buradadır.

 

Bursa Yaz Akademisi Durmuyor Göğe Bakıyor…
Bursa’daki gelecek üyeleri biraraya geldi. Gönüllülerimiz hep beraber makale okudular ve bunun mütaalasını yaptılar. Ardından astronomi gözlemi gerçekleştirdiler. Bu harika etkinlikle uzun yaz günlerinin en dolusu yaşanmışa benziyor. Sende yaz bitmeden bulunduğun ilde Yaz Akademilerime katılmak  için buradan form doldurabilirsin.

 

Güz Dönemine Gelecek Üyesi Olarak Girmeye Ne Dersin?
Gelecek Muhafızları, Gelecek Anneleri, Gelecek Hareketi veya Sosyal Değişim Atölyesi Anayasa Atölyesi ve daha niceleri ile Geleceğin Bilimi… Sende geleceğe dair bir şeyler üretmek, yürütmek, düzenlemek istersen Geleceğin Bilimi kendine yeni gönüllü arkadaşlar arıyor bilmeni isteriz. Gelecek Üyeliği yaptırarak sende sana hitap eden takım veya ekipte geleceğe katkını sunabilirsin. Yapman gereken buradan linke tıklaman ve siteyi incelemen. Gelecekte kal, gelecek seninle seninle gelecek.

 

Geleceğe Dönüş Ekibinden Bir Proje Daha…
Kendi sitelerine açan ekip Geleceğe Dönüş’e dair bütün paylaşımlarını buradan yürütecek. Sitenin linki buradadır! Geleceğe liseli arkadaşlarımızın desteği ile umutla, mutlulukla bakmamızı sağlayan ekibin sitede neler paylaşacağı da merak konusu. Bu yeni adımlarından ötürü onları tebrik ediyor, gelecekteki projelerini heyecanla beklediğimizi belirtiyoruz.