Her yıl gerçekleşen Geleceğin Bilimi Forumu’nu organize eden düzenleme ekibidir. Forum alanımız; geleceğin bilimine ışık tutan ekip ve de atölyelerimizin çalışmaları, firma-STK ve de lisans projelerinin yer aldığı sergi alanı, lisans öncesi araştırmacıların projelerini sunduğu Geleceğe Dönüş katı, geleceğe ışık tutan farklı temalarda uzman konuşmacıların sunumlarına ev sahipliği yapan zengin panel alanı, atölyeler, poster sunumları ve disiplinler arası etkileşimi sağlayan Hayal Duvarı gibi zengin bir içeriğe sahiptir. Türkiye istikbalini yansıtmayı hedefleyen bu bilim tufanında; ortaöğretim, lisans ve lisansüstü bireylerin katılımıyla interaktif etkileşim ortamının sağlanması amaçlanmaktadır.

Sergi Alanı

Atölye, firma ve STK ların, poster alanının bulunduğu interaktif etkileşimin sağlandığı bu alanı gezmeye doyamayacaksın.

Atölyeler

İlgi duyduğun bir konuda eğitim alma fırsatını yakaladığın etkileşim alanı.

Hayal Duvarı

Farklı bölümlere sahip bireyler birlikte hayal edip proje üretiyorlar. Kum saati, kalem, ve düşüncelerini dökebileceğin bir zemin hedeflenen transdisipliner ortamı oluşturmaya yetiyor da artıyor bile. Aklında ne varsa duymaya hazırız.

Geleceğe Dönüş

Ortaöğretim projelerinin lisans ve lisansüstü bireylerle buluştuğu bu bölüm, bilimin tam da kuşaktan kuşağa aktarıldığının kanıtı.

Gelecek Yürüyüşü

Sevgi, barış, muhabbet ile geleceğe adım adım yaklaştıran umuda yürüyüş

Global

Siyahla beyaz arasında kurulan bilim köprülerinden geçmek istermisin? Uluslararası bağlantı ve etkileşimlerin tümü burada.

Geleceğin Sporu

Geleceğe koşmak, yürümek, zıplamak nasıl istersen..Oryantiring coşkusunu bu platformda deneyimlemeye ne dersin? Hedeflerin belirlenip, sürelerin tutulduğu, heyecanın dorukta yaşandığı bu yarışta sen de var mısın?Tercih senin;)

Medya

Bir platformu mükemmel kılan şey nedir?Geleceğin biliminde hiç durmadan çalışan, canlı yayın yapan, röportajlar gerçekleştiren medya ekibi işin sırlarından ..Geleceğin radyosu yayın yaparken tüm medyatik işleri hız kesmeden sürdüren kahramanlar

Sen de Geleceğin Bilimi Forumu’nu düzenleyen bu muhteşem ekipte olmak istersen aşağıdaki formu doldurman yeterli!